توجه : برای  ارسال اخبار سایت  به  طور  روزانه  به شماره  شما  کافیه  شماره  خود را  به  شماره ی | 09355575092 |  مسیج کنید !

بیوگرافی کامل داکتر دره - آهنگسازی که اگر نبود رپ و هیپ هاپ پیشرفت نمی کرد
( 21 Votes )
بیوگرافی - بیوگرافی هفته
نوشته شده توسط علی فروتن   
جمعه ، 13 اسفند 1389 ، 20:27

آندره رومل یانگ (Andre Romelle Young) روز 18ام فوریه ی 1965 ( چند روز پیش وارد 46 سالگی شد ) متولد شدو ملقب و مشهور به داکتر دره ( Dr.Dre ) ، یک آهنگساز ، رپر و بازیگر آمریکاییست . او موسس و رییس فعلی موسسه ی افترمف (Aftermath) و مالک سابق دث رو رکوردز (Death Row Records) می باشد . هم چنین آلبوم هایی ساخت واسه افرادی چون : 2Puc - Easy E - Ice Cube - Eminem - 50 Cent و ... و از آهنگ های معروف اون میشه : Still D.R.E - I Need A Doctor - Forgot About Dre - Kush را نام برد .

او به عنوان آهنگساز ، شخصیت معتبر و اثر گذاری در محبوب کردن سبک جی - فانک وست کوست است .

نظر شخصی من اینه که  اگر تا به حال داکتر دره نبود موسیقی هیپ هاپ معنایی نداشت و به این اندازه پیشرفت نکرد + بیوگرافی کامل , دانلود پروژه اف ال و درام های داکتر دره همین طور دانلود فیلم حمله به او در ادامه مطلب

اوایل زندگی :

داکتر دره موسیقی را از گروه ورلد کلس ورکین کرو ( World Class Wreckin' Cru ) شروع کرد . بعدها توسط گروه با نفوذ ان.دابلیو.ای (N.W.A) به شهرت رسید . در ان.دابلیو.ای ، ایزی-ای (Easy-E) ، آیس کیوب (Ice Cube) ، ام سی رن (Mc Ren) و دی جی یلا (Dj Yella) حضور داشتند که برای به تصویر کشیدن خشونت زندگی خیابانی ، مشهور به استفاده از اشعار صریح بودند . آلبوم تکی داکتر دره در سال 1992 به نام کرونیک ( chronic ) ، در دث رو رکوردز منتشر شد او را به یکی از پرفروشترین آلبوم های سال 1993 تبدیل کرد و دو جایزه ی جرمی آوارد (Grammy Award) نصیب آهنگ لت می راید (Let Me Ride) این آلبوم شد . در 1996 از دث رو رکوردز جدا شد تا کمپانی خودش ، افتر مث را تاسیس کند . در این کمپانی او آلبوم داکتر دره پرزنتز افتر مث (Dr.Dre Presents The Aftermath) ، شامل 16 ترک را ساخت . هم چنین ، در این کمپانی آلبوم تکی دیگری را در سال 1991 به نام 2001 روانه ی بازارکرد که به خاطر آلبوم زیبایش جایزه ی آهنگسازی جرمی آوارد 2000 را کسب کرد .

هنرمندی در نقش ها :

طی سال 2000 ، سرگرم آهنگسازی برای دیگر هنرمندان شد . گاهی اوقات در خوانندگی کارها نیز شرکت می کرد و خودش هم می خواند . داکتر در  رولینگ استون (Rollin Stone)  از بهترین نوازندگان سال های 2001 تا 2004 بر شمرد . این هنرمند ایفا گر نقش در فیلم نیز می باشد . او در فیلم هایی مانند ست ایت آف (Set It Off) ، واش (Wash) و ترینینگ دی (Training Day) بازی کرده است .

زندگی خانوادگی و خصوصی :

پسر ارشد داکتر در ، کرتیس یانگ (Curtis Young) نام دارد  و کاساندرا جوی گرین (Cassandra Joy Greene) نیز همسر اول داکتر دره می باشد .

وقتی کرتیس به دنیا آمد ، مادرش 16 و پدرش 17 ساله بود . کرتیس یک رپر بود ولی در کارهای پدرش دخالت نمی کرد . در سال 1988 داکتر دره صاحب دومین پسر خود به نام اندره یانگ (Andre Young) از همسر دومش جنیتا پورتر (Jenita Porter) شد .  در سال 1996 ، داکتر دره با نیکول تریت (Nicole Threatt) همسر سابق بازیکن ان بی ای (NBA) ، سدال تریت (Sedale Threatt) ازدواج کرد و حاصل این ازدواج او یک پسر به نام تراث (Truth) متولد سال 1997 و یک دختر به نام ترولی (Truly) متولد سال 2001 شدند .

در 23 آگوست 2008 ، دومین پسر داکتر دره ، آندره یانگ ، در سن 20 سالگی به دلیل مصرف زیاد هرویین و مورفین به دار فانی پیوست .

جدایی داکتر دره از دث رو رکوردز :

خانواده ی دث رو رکوردز تا بهار سال 1996 قدرتنمد بودند ، ولی به دلیل مرگ پسر داکتر دره کمی شکست خورد .

این موقع دث رو خود را فدای شروع به کار ال آیز آن می (All Eyez On Me) توپاک کرد که در آن داکتر دره آهنگ کالیفرنیا لاو "California Love" را با توپاک خواند  و اسنوپ داگ نیز ، بعد از محاکمه اش به خاطر قتل , حال خوبی نداشت . داکتر دره کمپانی دث رو رکوردز را در تابستان سال 1996 ترک کرد تا افترمث را تشکیل بدهد ، بیان کننده ی گنگستای رپ ، توپاک ، مرده بود . در حالی که داکتر دره سوژه ی طعنه های همکارانش در دث رو رکوردز شده بود دث رو رکوردز را ترک کرد و افتر مف را تشکیل داد .

شروع کار افتر مف :

در اولین آلبوم او برای افتر مف هنرمندان مختلف حضور داشتند . افتر مف مورد توجه رسانه ها قرار گرفت ، اما آلبوم به موفقیت چندانی نرسید ، حتی با وجود آهنگ موفق بین در دان دت (Been There Done That) اگر چه این آلبوم موفق نبود ولی با فروپاشی دث رو در سال 1997 ثابت کرد که او در این مقطع زمانی تصمیم درستی گرفته است .

دومین آلبوم تکی داکتر دره به نام 2001 که در 16 نوامبر 1999 منتشر شد ، گنگستا رپ را دوباره مطرح کرد . در ابتدا نام این آلبوم کرونیک 2000 (The Chronic 2000)بود تا اشاره داشته باشد به دث رو رکوردز اما به 2001 تغییر نام داد . دیگر عناوین آزمایشی شامل کرونیک (Chronic) و داکتر در بودند . آلبوم با همکاری بزرگانی مانند دوین دود (Devin The Dude) ، هیتمن (Hitman) ، اسنوپ داگ (Snoop Dogg) ، ایکس زیبیت (X-Zibit) ، نیت داگ (Nate Dogg) ، و امینم (Eminem) همراه بود . این آلبوم بسیار موفقیت آمیز بود . استیل در (Still D.R.E) که با آهنگسازی خود داکتر در و کمک اسکات استورچ ( سوژه ی هفته ی گذشته ی موزیک سازان ) و فورگات ابوت در (Forgot About Dre) , دو ترک معروف از این آلبوم هستند . با این آلبوم او برنده ی جرمی آوارد 2000 برای آهنگسازی اش شد .

موفقیت آلبوم 2001 :

بر اساس موفقیت آلبوم 2001 ، داکتر دره حواسش را متمرکز آهنگسازی برای دیگر هنرمندان کرد . او 6 ترک از آهنگ های آلبوم معروف مارشال مترز (Marshall Mathers LP) امینم از جمله رییل اسلیم شیدی (Real Slim Shady) را آهنگسازی کرد . در سال 2001 آهنگ های فمیلی افیر (Family Affair) مری جی . بلیج از آلبوم نو مور دراما (No More Drama) و لت می بلو یا مایند (Let Me Blow Ya Mind) ایو (Eve) را آهنگسازی کرد و تروث هارت (Truth Hurt) را به عضویت افتر مث در آورد . در 2002 کارگردان آلبوم امینم شو (Eminem Show) امینم بود و سه آهنگ آلبوم را هم ساخت که می توان به ویت اوت می (Whitout Me) به عنوان یکی از این سه ترک اشاره کرد .

دیگر آلبوم موفقی که از افتر مث منتشر شد ، گت ریچ ار دای ترایین (Get Rich Or Die Tryin) کویینز (Queens) در سال 2003 بود . کویینز را رپرهای اصلی نیویورک از جمله 50 سنت (50 cent) تشکیل می دادند . او 4 ترک این آلبوم را ساخت که می توان به عنوان نمونه از این دا کلاب (In Da Club) ، پیوند بین افتر مث و شیدی رکوردز امینم (Eminem) نام برد . چهارمین آلبوم امینم ، انکور (Encore) ، زمانیکه به افتر مث پیوست ، باز هم با کارگردانی داکتر دره منتشر شد ولی این بار داکتر دره نقش پر رنگ تری در آهنگ سازی داشت . این بار او هشت ترک را آهنگسازی کرد .

حمله به داکتر دره در مراسم وایب آوارد ( Vibe Award ) :

در نوامبر سال 2004 در یک اجرا در لس آنجلس توسط یکی از افراد حاضر به نام جیمی جیمز جانسون (Jimmy James Johnson) مورد حمله قرار گرفت که به بهانه ی عکس گرفتن نزدیک او شده بود . در این غوغا گروه جی یونیت مخصوصا یانگ باک (young buck) و پروف ( Proof ) مرد مهاجم را زخمی کرد . جانسون مدعی شد که سوج نایت (Suge Knight) ، رییس دث رو رکوردز 5،000 دلار به او داده تا به داکتر دره حمله کند تا او را قبل از گرفتن جایزه اش تحقیر کند . نایت (Knight) سریعا در یک برنامه ی تلوزیونی حضور پیدا کرد تا دست داشتن در این حمله را انکار کند و اعلام به حمایت از داکتر دره کرد و خواستار محاکمه ی جانسون شد . در سپتامبر 2005 ، جانسون محکوم به یک سال زندان و دور ماندن از داکتر دره تا سال 2008 شد .

دانلود فیلم حمله به داکتر دره و دعوای گروه جی آنیت با کسی که به داکتر دره حمله کرد + روی گزینه زیر کلیک کنید .

آلبوم های دیگر :

داکتر دره هم چنین آهنگ هو وی دو (How We Do) رپر معروف ، گیم (The Game) ، که یکی از ترک های آلبوم داکیومنتری (Documentary) بود را ساخت . در مقاله ای از مجله ی رولینگ استون (Rolling Stone) تحت عنوان بزرگترین هنرمند دوران او رتبه ی 54 را از بین 100 هنرمند دیگر کسب کرد .

در نوامبر 2006 شروع به کار کردن با ریک وان (Raekwon) ، روی آلبومش ، انلی بلت فور کیوبن لینکس تو (Only Built 4 Cuban Linx II) کرد . هم چنین آهنگ هایی برای آلبوم های رپ یانگ باک (Young Buck) یانگ باک ، کرتیس جکسون  (Curtis Jackson) سنت (50 Cent) ، بلو کارپت تریت منت (Blue Carpet Treatment) اسنوپ داگ و کینگدوم کام (Kingdom Come) جی زی( Jay-Z ) ساخت . داکتر دره هم چنین در آهنگ بونس (Bounce) تیمبلند (Timbaland) از آلبوم شاک ولیو (Shock Value) حضور پیدا کرد .

آخرین آلبوم داکتر دره ، این رپر و آهنگساز پر افتخار ، آلبوم دیتوکس (Detox) خواهد بود . در سال 2002 ، داکتر در به کوری ماس از ام تی وی نیوز (Mtv News) گفت که او قصد دارد دیتوکس را آلبومی مفهومی سازد . شروع به کار آلبوم به 2004 بر می گردد ولی در همان سال هم تصمیم بر توقف پروژه گرفته شد تا داکتر دره بتواند روی آهنگسازی هایش برای دیگران تمرکز داشته باشد . سرانجام دوباره تصمیم به کار روی آلبوم گرفت و بنا بر آن شد که پاییز 2005  آلبوم انتشار یابد .بعد از تاخیرهای زیاد ، قرار شد آلبوم در 2010  توسط کمپانی اینتر اسکوپ (Interscope) ، منتشر شود . ولی سال 2010 به پایان رسید و آلبوم منتشر نشد .

تاسیس شرکت و تبلیغات :

در ژولای 2008 ، داکتر دره هدفون حرفه ای اش را عرضه کرد . هدفون ها توسط شرکت مانستر (Monster ) ساخته شدند .

زمانی که تصمیم به انتشار آلبوم دیتوکس (Detox) گرفت ، برای تولید کنیاک و ودکای افتر مف (Aftermath Cognac And Vodka) هم برنامه ریزی کرده بود .

در پاییز 2009 ، شرکت اچ پی (HP) و داکتر دره به منظور افزایش سطح فروش و انتشار محصولات خود ، تشکیل یک تیم تبلیغاتی دادند . اچ پی و داکتر دره در اکتبر 2009 در سانتا مونیکای کالیفرنیا (Santa Monica , California) ، طی یک نشست مطبوعاتی اعلام معامله کردند .

تهیه کنندگان این بیوگرافی :

Ali MaGic MG | Mobin MBN

All Rights Reserved : WwW.MusicSazan.Com

 


محصولات داکتر درهDr Dre Product

..: ما برای شما تعدادی از محصولات داکتر دره را جمع آوری کرده ایم :..

1. فروش درام های ارجینال داکتر دره که در هیچ سایت ایرانی نیست !!!

2. فروش هدفون های داکتر دره Beats By Dr.Dre Haedphone

3. فروش بیت های داکتر دره

4. فروش آموزش ساخت آهنگ به روش داکتر دره توسط سایت موزیک سازان به زبان فارسی !!!

5. فروش کلیپ ها و مراسم داکتر دره

برای خرید هرکدام از این محصولات با شماره زیر تماس بگیرید :

09355575092 علی فروتن


دانلود پروژه و درام های داکتر دره که فقط در سایت موزیک سازان برای دانلود موجود است .

Dr Dre Drums And Flp Download . Just In MusicSazan

حجم دانلود : 2 مگابایت

دانلود پروژه اف ال  8Mile | Eminem

این پروژه توسط  Ali MaGic MG ساخته شده

فایل زیر در سایت Persiangig بنا به درخواست بازدید کنندگان آپلود شده و اگر مشکلی در دانلود کردن داشتید در نظرات پایین بنویسید .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

حجم دانلود : 1 مگابایت

دانلود پروژه اف ال  Sing For Moment | Eminem

این پروژه توسط  Ali MaGic MG ساخته شده

فایل زیر در سایت Persiangig بنا به درخواست بازدید کنندگان آپلود شده و اگر مشکلی در دانلود کردن داشتید در نظرات پایین بنویسید .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

حجم دانلود : 1 مگابایت

دانلود پروژه اف ال  Welcome To Detroit City | Eminem Ft Trick Trick

این پروژه توسط  Ali MaGic MG ساخته شده

فایل زیر در سایت 4Shared بنا به درخواست بازدید کنندگان آپلود شده و اگر مشکلی در دانلود کردن داشتید در نظرات پایین بنویسید .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

حجم دانلود : 129 کیلوبایت

دانلود پروژه اف ال  Still D.R.E | Dr Dre

این پروژه توسط  Ali MaGic MG ساخته شده

فایل زیر در سایت 4Shared بنا به درخواست بازدید کنندگان آپلود شده و اگر مشکلی در دانلود کردن داشتید در نظرات پایین بنویسید .

 


 

حجم دانلود : 4 مگابایت

دانلود درام های آلبوم کرونیک . Dr Dre Chronic Sample

این پروژه توسط  Ali MaGic MG ساخته شده

فایل زیر در سایت Persiangig بنا به درخواست بازدید کنندگان آپلود شده و اگر مشکلی در دانلود کردن داشتید در نظرات پایین بنویسید .

 


برای مشاوره در خرید و و آموزش روی عکس زیر کلیک کنید .

 


نظر ها
افزودن جدید
Hny  - Wowoo   |2011-03-05 15:04:55
Alli Bood nemidonestam bache ham dare . kheili mamnon.
ehsan  - proje ha aaali boodan   |2011-03-05 19:22:35
fogholadas makhsosan proje ha va daavaye goroohe g-unit man bavaram nemishod
aslan be karetoon edame bedin lotfaaaaaaaan .
omid  - mamnoon va ye darkhast     |2011-04-04 20:55:24
ba salam ba matlab hal kardam.man alaghe be khoondane sabke hiphop va rape dorst
va hesabi daram va delam mikhad ahang sazi ro be sorat herfi yad begiram.ham be
soorat dr dre va ham beynool va ham hamanand ahangsaz haye khoob irani va
behtar.lotfanman ro rahnamayi konid. email ham dadam. aya mishe ba dastgah seda
ro taghviyat kard?
ahangsazi besorat kamel va teoori chegonast?
ba che lavazem
va barname hayi bmitonim besazim va az che sampel ha va... estefade konim???
lotfan rahnamayi farmaid .ba tashakor montazeretun hastam
Ali Forootan  - Re : Omid   |2011-04-08 12:47:12
Salam omid jan mersi az nazarat vase ahangsazi agar mikhay vaghean herfeyi beshi
bayad kelase amozeshi bardari agar ham ke mikhay rah biofti va shoro be kar koni
toye site matalebe kheili khobi gozashtim va proje haye fl ham kheili be dardet
mikhoran dar soorate etelaate bishtar mitoni ba man tamas begiri
http://www.kclc.net/  - What About RENN Would Make An Informed Investor Wa     |2014-04-03 04:48:07
But link:http://www.mtourinfo.net the reaction link:http://www.kclc.net from thomas sabo onlineshop fans was so
overwhelming-It garnered thousands of likes within the first hour
and netted the page its highest engagement rate for link:http://www.telemaxinc.com the month-That the company decided to make
a bottle for real.For example, in the case Pandora Beads of a
heated jacket over a
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
آدرس سایت:
عنوان:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

آخرین بروز رسانی مطلب در جمعه ، 18 فروردين 1391 ، 23:52
 

 
Sonokinetic - Kemence | 4 DVD
کمانچه یکی از سازهای سنتی ایران و حوزه ی جنوب غربی آسیا است . این ساز از تنوع بالایی در صدا و سایز برخوردار است که به اقتضای
ادامه مطلب بازدید 852 تعداد بازدید
Native Instruments - Komplete 8 | 12 DVD
" نیتیو اینسترومنتز (Native Instruments) " یکی از بزرگترین و معتبرترین کمپانی ها در زمینه ی ارائه ی محصولات آهنگسازی است . این کمپانی
ادامه مطلب بازدید 1578 تعداد بازدید
Fl Studio 11 Signate 5 سمپل و لوپ
Fl Studio 11 Signate 5
یکی از مشهورترین و محبوب ترین نرم افزارهای آهنگسازی که سهولت کار با آن بر همه روشن است ، اف ال استودیو (Fl Stduio) است . این نرم
ادامه مطلب بازدید 980 تعداد بازدید
Logic Pro X میکس و مستر
Logic Pro X
" لاجیک پرو اکس (Logic Pro X) " یکی از قدرت مندترین نرم افزار های آهنگسازی است . این نرم افزار محصولی از شرکت اپل است و به کاربرش یک
ادامه مطلب بازدید 883 تعداد بازدید
Refx Nexus 107 Expansion Full | 17DVD
مجموعه nexus ULTRA pack 2 در107 اکسپنشن جمع اوری شده از اهنگ سازان و دی جی ها سراسر دنیا و کمپانی های سازنده کیبورد ، بدون نیاز به نصب و
ادامه مطلب بازدید 2409 تعداد بازدید

 



 
مطالب پر بیننده

آخرین محصولات
مطالب پر بیننده
آخرین اخبار

Copyright  2010 - 2013 MusicSazan.Com | All Rights Reserved.

 [ For Contact : 09355575092 - Ali Forootan ]

Registered in Samandehi |  Designed by Tik4